Dub 272022
 

I dnes máme nabitý program od samého rána. Dopoledne jsme se věnovali školní práci – prvňáci četli, čtvrťáci měli vlastivědnou chvilku, páťáci trénovali  logické myšlení v matematice. Vycházka do okolí dětem zpestřila čas před obědem. V odpoledním bloku si děti vyzkoušely nordic walking,  kinball a jeho přihrávky, na třetím stanovišti rozvíjely pohybové dovednosti samostatně i ve dvojicích.

Večerní program byl věnován pokusům, které patří k čarodějnickým dovednostem. Čarování bylo zajímavé a děti měly možnost nejen sledovat pokusy, ale také si pod dozorem jednoduché čarování vyzkoušet.  Den plný pohybu a kouzel je za námi.

Děti  v postýlkách poslaly rodičům vzdušné pusinky, tak snad k vám doletěly.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion