Úno 012022
 

Vážení rodiče,

dle nejnovějších informací z KHS Olomouc je v mateřské škole do soboty 5.2.2022 nařízena karanténa.  Osobní údaje dítěte a kontakt na zákonného zástupce jsme v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví předali KHS. V nejbližších hodinách byste měli obdržet SMS s nařízenou karanténou v délce pěti dnů ode dne rizikového kontaktu dalšími informacemi. Do doby nařízení karantény doporučujeme preventivně omezit kontakt dítěte s dalšími osobami, sledovat případné příznaky onemocnění a dodržovat preventivní protiepidemická opatření.

Karanténní opatření se vztahuje na dítě docházející do MŠ Drahotuše, na ostatní členy rodiny se karanténa nevztahuje. Pokud budete potřebovat na dítě vystavit ošetřovné, kontaktujte prosím paní účetní ZŠ na tel. 581 641 034.

Na webových stránkách školy uveřejníme povinné distanční vzdělávání pro předškolní děti, budeme rádi, když se do plnění úkolů zapojí i mladší děti.

Pro další informace prosím sledujte webové stránky školy.

Děkujeme za pochopení a věříme, že společně vše zvládneme.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat Michaela Matějková tel. 775 779 573

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion