Led 062022
 

Dnes jsme v naší mateřské škole, za finanční podpory MAS Hranice, mohli přivítat pana Tydýta.

Projekt Příběh pana Tydýta dětem přiblížil problematiku související s inkluzí. Děti se seznámili s jinakostí plyšové hračky Tydýt a také s hendikepy jiných hraček, které patřily Amálce. Děti si mohly vyzkoušet, jaké to je být sám nějakým způsobem znevýhodněný. Učily se vzájemné spolupráci a pomoci kamarádům, ale i uvědomit si, že „Já sám jsem pro společnost důležitý, ať jsem jakýkoli“, a mít rád sám sebe a nepodceňovat se.

Pan Tydýt s námi ve školce zůstane a děti ho budou moci přivítat a pohostit i u sebe doma.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion