Srp 312021
 

Prosíme všechny rodiče, kteří mají zájem o stravování, aby své děti přihlásili.

Vzhledem k tomu, že vedoucí školní jídelny nemá přístup k osobním údajům dětí, nelze žáky přihlásit automaticky. Nevíme, zda někdo nebyl přijat na víceleté gymnázium, zda nepřešel na jinou školu, je nemocen a nebo zda ještě není s rodiči na dovolené. Také u prvňáčků si nemůžeme být jisti, zda se ze školky z Drahotuš či Milenova hlásili na naši školu. Proto prosím své dítě přihlaste ke stravování prostřednictví e-mailu nebo telefonicky na čísle 581 641 036.

Děkuji za pochopení.
Vedoucí školní jídelny

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion