Srp 252021
 

Milí rodiče,

dne 1. září se otevřou brány drahotušské školy pro Vašeho prvňáčka. Vstup do školy je možný od 7:15 hod. vchodem u tělocvičny. V prostorách tělocvičny bude probíhat testování dětí s pomocí rodičů (viz video)

Odhadovaní doba pro testování je 20 minut. Tuto variantu testování  dítě – rodič volíme proto, aby vstup do neznáma byl klidný a pohodový.

Pro vstup zákonných zástupců do třídy je třeba předložit potvrzení o očkování (může být i v elektronické podobě), popřípadě potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech nebo potvrzení o negativním testu (testování rodičů škola nezajišťuje). Bez potvrzení vstup rodičům do třídy nebude umožněn.

Slavnostní zahájení školního roku proběhne v 7:50 hod. ve třídě (prosím o dochvilnost). Ta se nachází ve 2. patře vpravo, cesta bude označena balónky. Ve škole se zdržíte cca 45 min., obdržíte informace týkající se organizace prvního školního týdne a provozu školní družiny i jídelny.

Přeji všem prvňáčkům úspěšný vstup do školního roku.

Na nové žáčky se těší
třídní učitelka Iveta Mertová

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion