Dub 302021
 

22. duben bývá tradičně na celém světě oslavován jako Den Země. Ani naše škola nezůstala pozadu. S žáky páté třídy jsme se rozhodli přispět alespoň tak, jak nám umožňuje aktuální situace. Nejprve jsme se v rámci Dne Země zamýšleli nad každodenními aktivitami, které pro zlepšení svého okolí můžeme my sami dělat. Padala spousta návrhů. Nakonec jsme se shodli, že drobností, které pro zlepšení životního prostředí můžeme dělat je celá řada. Každý může začít zcela jednoduše – neplýtvat vodou, třídit odpad, nezahazovat odpad v přírodě a sadit rostliny. A tento poslední bod jsme se rozhodli zrealizovat.

Na školních pozemcích jsme proto upravili jeden záhon a společnými silami jej přetvořili v malou zahrádku. Navzdory nevlídnému počasí jsme zaseli dva druhy hrášku a dva druhy ředkviček, o které se budeme pravidelně starat.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion