Lis 012020
 

Vážení rodiče,
s politováním Vám musím oznámit, že v současné době nejsme z důvodu vysoké nemocnosti pedagogického sboru schopni zabezpečit plnohodnotnou on line výuku. K tomuto okamžiku nahlásili nemocnost Mgr. Kroupová, Mgr. Parmová a Mgr. Adámková, PhD.​

Jakmile se jejich zdravotní stav zlepší, bude dětem zadána domácí práce a poté opětovně zahájena online výuka. Sledujte proto, prosím, Teams i Bakaláře.

Procvičujte, prosím, s dětmi dosud probrané učivo, opakujte početní úkony, pravopis, slovíčka, rozbory vět…. Děti znají spoustu odkazů na www stránky, kde mohou samostatně pracovat, jejich práce je vyhodnocena a vy rovnou vidíte výsledek (např. Ewa.cz, umímecesky.cz atd.)

Vzniklá situace komplikuje život nám všem. Prosím o shovívavost a pochopení.

Děkuji Vám

S přáním pevného zdraví a radosti v životě

Mgr. Dagmar Pospíšilová

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion