Bře 162020
 

Bezpečnostní rada města Hranic rozhodla ode dne 19.3.2020:

  • Uzavřít provoz mateřských škol zřizovaných městem Hranice do odvolání
  • V souladu s mimořádným opatřením vlády určuje MŠ Pohádka, Hranice a MŠ Sluníčko, Hranice, které budou pečovat o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci pracují jako zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených, přičemž v každé takové skupině může být nanejvýš 15 dětí.
  • Uzavřít provoz školních jídelen do odvolání, vyjma ŠJ Drahotuše a ŠJ 1. máje

Děkujeme za pochopení

Mgr. Dagmar Pospíšilová
ředitelka školy

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion