Lis 042019
 

V neděli 3. listopadu proběhl konkurz 22. ročníku pěvecké soutěže dětských interpretů POP NOTA.  V letošním roce se do výběrového kola přihlásilo více než 40 začínajících i zkušenějších zpěváků nejen z Hranicka a Olomouckého kraje.  O postup do finále se soutěžící utkali v šesti kategoriích. Odborná porota, v čele s hudebním pedagogem a sbormistrem Michalem Sabadášem, měla náročný úkol – z kvalitně předvedených vystoupení vybrat ta nejlepší. Soutěžící konkurzem provedl známý hranický hudebník Radek Kňura. Úroveň předvedených výkonů slibuje kvalitní umělecký zážitek ve finále, na které Vás srdečně zveme v neděli 10. listopadu ve 14 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Všem účastníkům děkujeme za krásné výkony a finalistům gratulujeme. Soutěž se koná ve spolupráci s MKZ Hranice za podpory města Hranice a Olomouckého kraje.

Do finále postoupili:

Kategorie Elév I – 1. stupeň ZŠ                  

Anděla Jakubíková (ZŠ Spálov)

Zuzana Bartošová (ZŠ Šromotovo, Hranice)

Elena Mejsnarová (ZŠ Skalička)

Vít Němý (ZŠ Skalička)

Jindřich Randýsek (ZŠ Skalička)

Miroslav Bagar (ZŠ Skalička)

 

Kategorie Matador I – 1. stupeň ZŠ           

Eliška Plačková (ZŠ Skalička)

Emma Krobotová (ZŠ Rychvald)

Karolína Stredová (ZŠ Trávník Přerov)

 

Kategorie Elév II – 2. stupeň ZŠ               

Johanka Habermannová (ZŠ Osecká, Lipník)

Anna Kociánová (ZŠ Želatovská, Přerov)

Klára Zatloukalová (ZŠ Za mlýnem, Přerov)

 

Kategorie Matador II – 2. stupeň ZŠ       

Anna Holeňová (ZŠ Hustopeče)

Tereza Křížovská (Gymnázium J. Škody Přerov)

Klára Zádrapová (ZŠ Ohrada, Vsetín)

 

Kategorie Elév III + Matador III – SŠ       

Markéta Čagánková (SPgŠ Přerov)

Kristýna Nováková (Gymnázium Hranice)

Lenka Nováková (Gymnázium Hranice)

Václav Bařinka (Gymnázium J. Škody Přerov)

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion