Říj 242019
 

V pondělí 21.10.2019 do školní družiny přišla paní Martinková a udělala nám přednášku o zdravém stravování. Dozvěděli jsme se, co je třeba zařadit do našeho jídelníčku, abychom měli dostatek energie a byli zdraví a to nejen během blížících se chladných dnů. V návaznosti na přednášku jsme si ve čtvrtek 24.10.2019  šli do jídelny vyzkoušet, že zdravá svačinka může být nejen výborná, ale i zábavná. Z různých druhů ovoce jsme si dle vlastní chuti a fantazie udělali špízy. Z jablíček jsme si vyrobili krásné sovičky. Vše jsme si samozřejmě nakonec s chutí snědli a spokojení a posílení vitamíny jsme se vrátili do družiny.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion