Zář 272019
 

V úterý 24. září 2019 se sešla v Drahotuších za školou víc než stovka dětí. Probíhal zde již 8. ročník turnaje „Vybíjená s úsměvem, který každoročně pořádá ZŠ Drahotuše díky grantovému programu města Hranice a záštitě starosty Jiřího Kudláčka.

Ředitelka školy Mgr. Dagmar Pospíšilová popřála všem sportovcům úsměv na tváři a spoustu příjemných sportovních zážitků. K tomuto přání se připojil i starosta města. Milým zpestřením v úvodu bylo taneční vystoupení děvčat ze 6.a 7. třídy. Ve volných chvílích děti využívaly zázemí školního dvora – průlezky, pingpongové stoly, koše na basketbal a víceúčelová hřiště.

A zde jsou výsledky sportovního klání:

  1. místo – ZŠ Drahotuše
  2. místo – ZŠ Bělotín
  3. místo – ZŠ Hustopeče
  4. místo – ZŠ Střítež
  5. místo – ZŠ Potštát

Děkujeme všem za účast, skvělou atmosféru, nádherné sportovní výkony a těšíme se příští rok na opětovné setkání v Drahotuších.

Za pořadatelský tým Mgr. Eva Pražáková

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion