Kvě 082019
 

Po postupu z okrskového kola se  žáci  v úterý 7.5.  zúčastnili okresní kola ve fotbale na stadionu KMK ZUBR v Přerově. Již tento postup mezi kvalitní soupeře v Přerově byl pro žáky úspěchem. Bojovali, nic nevzdávali a snažili se střílet góly  proti soupeřům.  Mladší družstvo získávalo cenné  herní zkušenosti, které jistě  žáci využijí na sportovním poli.

Tým A : Ondřej Č., Libor S., Richard U., Tomáš H., David S., Dominik G., Daniel T., Jan H., Martin Č. – 4. místo

Tým B : Matěj H., Štěpán L., Marek F.,Ondřej L., Martin H., Štěpán K., Pavel P., Otakar H., Matyáš H.,Michal H., – 5. místo

V každém týmu byl vyhodnocen hráč za největší přínos pro tým – v družstvu A – Richard U.,za družstvo B – Matěj H.

Velké poděkování patří tatínkům p. Havlíčkovi a p. Symerskému, kteří si udělali čas na celé úterní dopoledne a přispěli cennými radami a postřehy pro zdařilou účast našich žáků. Zafandit a podpořit tým přišel také p. Střílka. DĚKUJEME!

 

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion