Kvě 042019
 

Příběh lesa od semínka přes růst stromu, kácení,  zpracování dřeva, měření a řezání, lesního dělníka, myslivce a tesaře  děti dovedl až do dřevěného domečku, který je výsledným produktem tohoto příběhu.

Páteční dopoledne si děti  ze druhé a čtvrté třídy užily v lese na zdravém vzduchu v oblasti Potštátska na Heřmánkách. Celým dopolednem provázela děti lesní pedagožka Bc. Romana Klevarová se svými pomocníky Veronikou a Filipem. Samozřejmě nechyběli také čtyřnozí kamarádi, kteří do lesa patří. Děti plnily úkoly na jednotlivých  stanovištích , využily nejen svoji zručnost, vědomosti, ale i smyslové vjemy, proto, aby zadaný úkol zvládly. V lese jsme se měli prima a nezmokli jsme! Odměnou pro děti za zvládnuté úkoly byly přívěšky na klíče s lesní tématikou.

Velké poděkování  za zajímavou akci VLS Lipník, už teď se  těšíme se na příště.

LESU ZDAR!

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion