Čvn 032018
 

Hurá jedeme na výlet! Vlak měl trošku zpoždění, ale to nás neodradilo a přeci jsme se vydali vstříc dobrodružství. Po pikniku v přírodě jsme vešli do útrob naší země. Jeskyní nás provedla paní průvodkyně, ukázala nám, kde se odehrávala koblížková válka, seznámila nás se skřítkem Karlem, prošli jsme kouzelnou chodbou, kde kapky, které na děti spadly podpoří jejich růst. Po tomto náročném sestupu jsme si odpočinuli v parku a také se řádně posilnili. Děti si zahrály na honěnou, zazpívaly si písničky a vyzkoušely si hru na průzkumníky. Na závěr si každý objednal oblíbenou zmrzlinu a kdo chtěl koupil si něco malého na památku.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion