Kvě 162018
 

Dopravní soutěž Mladý cyklista se konala v naší škole v učebnách, v tělocvičně a na školním dvoře.  Soutěž byla organizována v rámci výuky Dopravní výchova na škole.

V učebně, kde se zkoušely dopravní značky s křižovatkami byl strážník Městské policie  Hranice. Na školním dvoře bedlivě sledoval jízdu zručnosti druhý strážník  MP. V tělocvičně školy čtyři studentky Střední zdravotnické školy v Hranicích simulovali zranění, které žáci podle zásad První pomoci ošetřovali a odpovídali na otázky, týkající se záchrany života v ohrožení. Testové otázky měla na starosti paní učitelka ve třídě, kde bylo takové ticho, jak se všichni snažili co nejlépe vyřešit záludné otázky, kde stačilo změnit jedno slovo a odpověď

byla jiná.

V poledne byly všechny disciplíny splněny, body sečteny a v tělocvičně nejlepší obdrželi nádherné ceny a diplomy.

 

Do oblastního kola v mladší kategorii postupují : Andrea, Kája, Martin a Ondřej

Bc. L.K.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion