Kvě 162018
 

Dopravní soutěž Mladý cyklista se konala v naší škole v učebnách, v tělocvičně a na školním dvoře.  Soutěž byla organizována v rámci výuky Dopravní výchova na škole. V učebně, kde se zkoušely dopravní značky dohlížela na soutěž dopravní policistka, v učebně s křižovatkami byl strážník Městské policie  Hranice. Na školním dvoře bedlivě sledoval jízdu zručnosti druhý strážník  MP Hranice, který zároveň poučoval žáky o tom, do jakých problémů se mohou dostat. V tělocvičně školy šest studentů Střední zdravotnické školy v Hranicích simulovali zranění, které žáci podle zásad První pomoci ošetřovali. Zajímavostí bylo, že budoucí zdravotní sestřičky byly čtyři a dva byli chlapci!!!

V poledne byly všechny disciplíny splněny, body sečteny a v tělocvičně nejlepší obdrželi nádherné ceny a diplomy.

 

Do oblastního kola v mladší kategorii postupují : Magdalénka, Eliška, Marek a Martin

Bc. L.K.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion