Dub 172018
 

Projekt s názvem Ukliďme Česko je celorepublikově znám nejen z médií. Jedná se o několik dnů dobrovolnických aktivit, které pomohou druhým, přírodě či jejich okolí. My, žáci 5., 6., 7., 8., a 9. třídy, jsme se rozhodli pustit do úklidu okolí naší školy (náš projekt měl název Ukliďme okolí školy). Díky této akci jsme se přesvědčili, že jsme sami schopni změnit věci, které se nám nelíbí, nebudeme vyhazovat odpadky a znečišťovat přírodu. Učíme se spolupracovat a posilujeme vztahy mezi sebou v kolektivu, učíme se víc vnímat svět kolem sebe. Dětem se odpoledne strávené venku líbilo a každý měl radost, že mohl, třeba jen malinko, přispět ke zlepšení svého okolí. Odměnou nám byla pochvala za dobře vykonanou práci.

Mgr. Hegerová Hana

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion