Dub 172018
 

A pršelo, jen se lilo…..naštěstí jen v noci.
Brzký ranní budíček dětí nás vyhnal z postelí a tak škola začala nezvykle brzy. Na snídani párečky a ty nám chutnaly. Samozřejmě taky frgálek, rohlík s máslem a jiné dobroty čekaly na rautovém stole. Dnešní dopolední program zahrnoval výtvarné a pracovní činnosti, které byly přípravou na pirátské odpoledne. Odpolední program byl plný zábavy a her, doplněný prolézačkami, motokárami, vodními hrátkami.
Večer písničky a po hygieně ještě i tanečky v nočním úboru. Pohádkou na dobrou noc jsme se pro dnešek rozloučili a těšíme se na nový den plný zážitků a dobrodružství. Zdravíme Vás domů, podívejte se jak si to užíváme!

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion