Říj 192017
 

Ve čtvrtek 5. 10. se děti již od rána nemohly dočkat dopravních soutěží na školním hřišti. Bohužel nám počasí nepřálo, ale my jsme se nenechaly odradit a dopravní soutěže jsme uspořádaly na chodbě naší školky. A byla to nakonec velká zábava! Starší děti soutěžily na koloběžkách a ty mladší na odrážedlech. Děti závodily s časem na trase, kde musely ukázat zdatnost ve slalomu, objíždění a to vše za bouřlivého povzbuzování svých kamarádů. Všechny děti byly velice šikovné a trasu zvládly. Proto byly při vyhlašování odměněny diplomem, medailí a nějakou tou sladkostí.

Tento projekt byl financován za pomoci města Hranice z grantu „Děti, pozor červená !“.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion