Dub 272017
 

nazev

ČESKO-NĚMECKÉ KULTURNÍ JARO 2017

Na velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze bylo dne 21. března 2017 oficiálně zahájeno Česko-německé kulturní jaro 2017, jež je přeshraniční kulturní iniciativou německého velvyslanectví, Goethe-Institutu v Praze, Česko-německého fondu budoucnosti a Českých center v Berlíně a Mnichově ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.

 

Také naše drahotušská škola – konkrétně žáci učící se jazyk německý v 7. třídě se do programu zapojili, v dubnu se v jídelně podávalo německé menu, žáci vytvořili projekty o zajímavostech z Německa či Rakouska a v 17. týdnu zhlédli německý film: das fliegende Klassenzimmer.

Více informací a program najdete na: http://www.goethe.de/ins/cz/prj/kul/csindex.htm

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion