Dub 112017
 

V sobotu 8. dubna jsme s dětmi přivítali jaro na náměstí v Hranicích.

http://hranicky.denik.cz/zpravy_region/v-hranicich-vitali-jaro-u-kraslicovniku-20170408.html

V pondělí 10. dubna nás čekala dvě vystoupení. Dopoledne jsme potěšili obyvatele Domova seniorů, kterým jsme předali nejenom vzpomínky na dětství, ale i malé dárky. Odpoledne jsme udělali radost pacientům a hostům lázní Teplice n/B. Vystoupili jsme na terase lázeňského domu Bečva. Tam jsme předvedli nejen pásmo „Jaro, vítej“, ale děti zahrály také na flétny písničky z pohádek. Program se jim moc povedl. Všem děkuji za ochotu, čas a reprezentaci naší školy.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion