Úno 032017
 

Ve čtvrtek 2. února 2017 jsme se zúčastnili Zimního bušlatonu v Hustopečích. Děti z Drahotuš, Stříteže, Bělotína a 2 týmy z Hustopeč se utkaly v netradičních disciplínách: v dětském biatlonu, v závodech psích spřežení, ve slalomu bez lyží a v závodech bobů. Počasí nám přálo – sníh, kam jsme se podívali a teplota tak akorát.

Naši školu reprezentovali: Natálka Zaoralová, Ríša Tinek, Eliška Martinková, Tomáš Matějka, Marťa Lívová, Lukáš Kučera ze 6. třídy, Haňa Hadašová, Martin Pospíšil, Alenka Částečková, Roman Chytrý, Venda Klvaňová a „velký“ Lukáš Kučera.

Děti soutěžily s velkým zápalem a umístily se těsně pod stupni vítězů. Obsadily krásné 4. místo. Patří jim velké poděkování a gratulace!!!

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion