Lis 262016
 

V pátek 18. 11. holky z 8. třídy vyrazili na výlet do Olomouce. Program byl velmi nabitý, ale všechno jsme stihli a „dámskou jízdu“ si užili. Na začátku našeho výletu jsme navštívili vánočně nazdobenou nákupní galerii Šantovka, zastavili se na náměstí u orloje a vánočního stromu. Poté náš program následoval v Laser aréně, kde jsme si skvěle protáhli svaly a jako tečku na závěr si každá z holek odnesla voňavý dáreček ze svíčkárny Rodas, kde si v dílnách všechny holky nazdobily barevným voskem svíčky a do připravených sáčků navrstvily koupelovou sůl s vonnou esencí.

Dnešek se vydařil a budeme se těšit na další výlet:-)

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion