Říj 122016
 

Ve středu 12. října zahrály děti z flétnového kroužku na velmi slavnostní akci, kterou pořádal KIWANIS CLUB Hranice v jídelně Nemocnice Hranice. Obyvatelky domova seniorů, které šijí a oblékají panenky pro děti upoutané na nemocniční lůžko, byly dnes oceněny senátorkou RNDr. Jitkou Seitlovou. Přítomno bylo mnoho hostů – zástupci MěÚ Hranice, sponzoři, ředitelka Domova seniorů a primář dětského oddělení, kterému ušité panenky předali.

Naše vystoupení se všem líbilo. Děti zahrály moc hezky! Děkuji rodičům za trpělivost, zdrželi jsme se déle, než jsme si mysleli, ale úspěšně jsme reprezentovali naši školu.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion