Říj 042016
 

V úterý 4. října proběhla první akce pro předškoláky mateřských škol z Milenova, Hrabůvky a Drahotuš, které jsou pro naši školu spádové. Děti ani paní učitelky neodradilo deštivé počasí a odpoledne si náramně užily. Počasí nám nedovolilo původně naplánované sportování na školním hřišti. Nikomu to ale nevadilo. Paní učitelky si pro předškoláky připravily hry a soutěže ve třídě i opičí dráhu v tělocvičně (tam nám hodně pomohli sedmáci – Roman, Petr a Tomáš). Po soutěžích na děti čekala sladká odměna a vynikající čaj ze školní jídelny. Spokojeně pak odcházely na autobus a do svých školek.

Všechny fotky zde

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion