Říj 032016
 

Pátek 30. září byl pro žáky naší školy bezva den. Zpříjemnil jim jej svým vystoupením zpěvák Martin Šafařík, finalista Česko Slovenské Super Star.

Martin vydal 31. srpna své debutové CD pod názvem „Kolem nás“ a od července zní v rádiích (na Olomoucku rádio Rubi) jeho nový singl „Jsi“. Písně se nesou v pop-rockovém rytmu a jsou psány v češtině a angličtině. Martin si všechny písně sám napsal, složil hudbu a celé album také sám vyprodukoval.

Na turné, které nazval „VIVA La School Tour“, přiblížil dětem svoji tvorbu, zazpíval několik písní a povyprávěl o soutěži Super Star.

Při vystoupení dal prostor i Markétě Holubové, Vendule Ondrové a Vojtěchu Foltasovi, které doprovodil na kytaru. Z každého vystoupení pořídil videozáznam, který po konci turné zveřejní na Martinově fanprofilu na facebooku a nechá hlasovat lid (školy se mohou zapojit také a sdílet vystoupení svých žáků). Vítěz získá exkluzivní smlouvu k natočení společného duetu s Martinem Šafaříkem ve studiu.

Vystoupení zpestřila diskotéka a taneční kreace Tondy Pchálka. Po vystoupení pak proběhla krátká autogramiáda.

Další fotky zde

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion