Říj 032016
 

23. září se předškoláci zúčastnili akce „Den bez aut“ v Hranicích na náměstí. Pro děti bylo připraveno několik zajímavých atrakcí v podobě skákacího popelářského auta, EKO housenky, trampolína. Zdolání housenky bylo pro naše děti fyzicky dosti náročné, nicméně všichni se pokusili ji pokořit. Dobrovolní hasiči podrobně vysvětlili, k čemu slouží různé předměty a nástroje hasičského auta. Sestry od červeného kříže ukázaly, jak se provádí záchrana života, a děti si mohly vyzkoušet na figuríně masáž srdce. Velice zajímavá byla jízda na kuriózních kolech, koloběžkách. Nakonec jsme společně vyplnili kvízový lístek a za to děti dostaly od slečny z městského úřadu capri sonne a reflexní pásek.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion