Říj 032016
 

Za finanční podpory města Hranice jsme pro děti mohli uspořádat akce spojené s dopravní tématikou.

Navštívili jsme dopravní hřiště v Hranicích. Děti si vyzkoušely jízdu na kolech, koloběžkách, menší děti měly odrážedla a kola s kolečky. Vyzkoušely si jízdu, kdy musely respektovat dopravní značky a také ostatní účastníky provozu. Zahrály si hru na Lupiče a policisty.

Další týden si děti zajezdily na kolech jako závodníci na hřišti. Každý závodník dostal pěknou cenu, diplom a sladkou medaili. Velkou radost měly děti z dárků, které dostaly do školky společně – velká nákladní auta, auta na pískoviště, bagr, odrážedla.

Tato akce vyvrcholila velkou stavbou dálnic, silnic, mostů, … na pískovišti s využitím nových dopravních prostředků. Děti plánovaly, vymýšlely, konstruovaly, budovaly.

Děkujeme za štědrou finanční podporu městu Hranice.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion