Zář 252016
 

Ve čtvrtek 22. září 2016 se konal v Drahotuších za školou turnaj ve vybíjené. Probíhal zde již 5. ročník turnaje mezi vesnickými školami, který každoročně pořádá ZŠ Drahotuše.

Letos se slavnostního zahájení zúčastnil Mgr. Vojtěch Bušina, vedoucí odboru školství a sociálních věcí MÚ Hranice, který předal zdravici pana starosty Jiřího Kudláčka,  pod jehož patronací se turnaj konal. Ředitelka školy Mgr. Dagmar Pospíšilová popřála všem sportovcům úsměv na tváři a spoustu příjemných sportovních zážitků. Milým  zpestřením v úvodu  bylo vystoupení děvčat z kroužku country tanců pod vedením Mgr. Mileny Foltýnkové.

A zde jsou výsledky sportovního klání:

  1. místo – ZŠ Hustopeče
  2. místo – ZŠ Drahotuše
  3. místo – ZŠ Potštát
  4. místo – ZŠ Střítež
  5. místo – ZŠ Jezernice

Ve volných chvílích děti využívaly zázemí školního dvora – průlezky, pingpongové stoly, koše na basketbal a víceúčelová hřiště. Všechny zúčastněné zaujal velký míč na kin-ball. (Kin-ball je míčová kolektivní hra a drahotušská škola patří už od r. 2010 mezi pilotní školy.)

Hodnotné ceny, pohár pro vítěze a občerstvení zajistil pan starosta města Hranice Jiří Kudláček a členka zastupitelstva Lenka Kopřivová.

Děkujeme všem za účast, skvělou atmosféru, nádherné sportovní výkony a těšíme se příští rok na opětovné setkání v Drahotuších.

Za pořadatelský tým Mgr. Eva Pražáková a žáci 7. třídy

Fotky zde

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion