Zář 132016
 

Vážení rodiče,

Město Hranice u firmy Socioklima objednalo dotazníkové šetření, jehož cílem je zmapovat klima v základních školách, jejichž je zřizovatelem. Jelikož i nám záleží na zdravé a příjemné atmosféře v naší drahotušské škole, rádi se do této ankety zapojujeme. Aby byl tento projekt úspěšný, potřebujeme znát nejen názory pedagogů a žáků, ale také Vás, rodičů. Proto věříme, že se i Vy do ankety aktivně zapojíte.

Podrobnější informace Vám budou sděleny na třídních schůzkách dne 14. 9. 2016.

Předem Vám děkujeme za vyplnění dotazníku, s jehož výsledky budete seznámeni co nejdříve poté, kdy zmíněná firma provede vyhodnocení celého projektu.

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion