Čvn 242016
 

Na čtvrtek 23. června se druháci moc těšili. Nejvíce asi Magdalénka, která nás všechny pozvala domů. Narodilo se jim další hříbě a všem ho chtěla představit. V prvouce jsme se učili o zvířatech a jejich mláďatech a někteří druháci měli problém zvířata poznat a správně přiřadit. Proto jsme nabídku přijali a moc se nám u Šromů líbilo. Nejen hříbě, ale i kačenky, housátko, králíci, slepice, pes a kočka – vše jsme poznali. Magdalénka s babičkou ještě dětem ukázala, jak se vyměňuje voda kačenkám.

Na závěr návštěvy nás paní Šromová pohostila zmrzlinou, která všem v tom horku moc chutnala. Děkujeme.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion