Čvn 032016
 

Členové žákovské rady a žáci 9. třídy připravili u příležitosti Mezinárodního dne dětí soutěžní dopoledne pro své spolužáky z 6. až 8. třídy. U devíti stanovišť si dnes žáci protáhli jak mozkové závity, tak své svaly: odpovídali na otázky ze zdravovědy, luštili vzkaz v morseovce, skládali puzzle, poznávali známá loga, připomněli si filmy podle hlášek a fotek, absolvovali vědomostní kvíz, určovali názvy rostlin, stříleli na basketbalový koš a museli oběhnout školní hřiště. Po splnění těchto úkolů dostali balíček sladkostí, který poskytl Klub rodičů a přátel školy.

Žákovská rada nezapomněla ani na děti z 1. stupně – ty budou oslavovat v úterý 7. 6. Věříme, že jejich Den se vydaří stejně jako ten dnešní.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion