Kvě 072016
 

Po zataženém ránu na nás odpoledne vykouklo sluníčko.

Jídelníček:
Snídaně: švédské stoly – šunka, sýry, máslo, marmeláda, párky, lupínky, zelenina, čaj, mléko, chléb, rohlíky

Paní servírka jen zírá, kolik se toho do nás vejde!!!
Dopolední svačina:
koblih
Oběd: čočková polévka, hovězí, rajská omáčka, rýže

Odpolední svačina: puding

Večeře: bramborové knedlíky, špenát, vejce

Dopolední program:

Dopoledne jsme se postavili na stranu spravedlnosti. V okolí areálu naší školy v přírodě se totiž pohybovala tlupa nebezpečných zločinců. Rozhodli jsme se polapit je a tak uchránit místní obyvatele jejich nebezpečnému řádění. Jindra neváhal nasadit svůj život a odvážně se vrhl do vody. Teplota vody ho trochu překvapila, ale situaci zvládl s klidem pravého zálesáka. Jeho bratr Vojta s nasazením vlastního krku zase zločince chytal v ostružiní. Hoši, děkujeme!!!

 Odpolední program:

Odpoledne jsme se vypravili na severní sjezdovku vyzkoušet nově vybudovaný LANÁČEK. Cestu jsme si zpestřili stopovanou. Adam v zápalu hry upadl a bohužel si pohmoždil rameno. Bolest nesl statečně, přesto se odjezdu do nemocnice nevyhnul. Všichni mu přejeme brzké uzdravení!

Učivo:

Čtvrťáci:

Vlastivěda – život v době přemyslovských knížat (pracovní list), Přemysl Otakar I.

Matematika – zaokrouhlování, písemné sčítání a odčítání (pracovní list)

Český jazyk – čtenářská lekce (kniha Domov pro Marťany), vlastní četba

Páťáci:

Matematika – pracovní sešit str. 19, převody jednotek (pracovní list)

Český jazyk – procvičování: slovesa, zájmena (pracovní list), vlastní četba

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion