Led 252016
 

V rámci hodiny tělesné výchovy, u chlapců v 7. třídě, proběhl výcvik sebeobrany pod vedením trenérky juda Olgy Chytré. Žáci byli seznámeni, jak se bránit při napadení útočníka pistolí nebo nožem. Vyzkoušeli si práci s tonfou (policejním obuškem s kolmou rukojetí) a lapem. Své získané dovednosti si vyzkoušeli v praxi: jejich spolužačky napadla skupina útočníků a druhá skupina je zpacifikovala. Pro hochy to byla jistě zajímavá zkušenost, ale doufejme, že v reálném životě se s ničím podobným na vlastní kůži nesetkají.  Je jasné, že pokud má být obrana účinná, vyžaduje dlouhé hodiny tréninku.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion