Říj 082015
 

Ve čtvrtek 8. 10. se prvňáci a druháci vydali na Pohádkový vandr s Muzikou Abrakou. Průvodcem nám byl čaroděj, který svým kouzelným pohádkohledem dohlížel na řád pohádkového světa, vlastnil klíče od pohádkové brány a odemykal těm, kteří našli odvahu ke splnění pohádkových úkolů. Ocitli jsme se na tajemném hradě, kde straší duchové, pokusili jsme se vyhnat zlomyslnou žábu, která sedí na prameni živé vody, připravili jsme slavnostní hostinu v královském paláci, v začarovaném lese nás přepadli loupežníci. Pohádkové písničky se dětem moc líbily, ani se jim nechtělo zpět do školy.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion