Říj 042015
 

Výtvarná soutěž hranických škol „Malujeme na kontejner“ pořádaná DDM v Hranicích dopadla úspěšně pro naše kluky 8. třídy, kteří byli vybráni s nejlepšími návrhy na kontejner s bioodpadem. Vítězové soutěže své návrhy realizovali ve čtvrtek 10. 9. ve Sběrném dvoře v Hranicích na připravené kontejnery, které byly později vystaveny na zelené ploše vedle Hranického zámku. V pátek 18. 9. se uskutečnilo vyhlášení soutěže na náměstí v Hranicích u příležitosti Barevného dne a Dne bez aut. Pomalovaný kontejner byl převezen k naší škole.

Na realizaci kontejneru se podíleli: Arnošt Malenovský, Jan Šrom, Daniel Plesník, Vojtěch Kuchař a Jiří Částečka

Klukům děkujeme za dobře odvedenou práci!

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion