Kvě 182015
 

Krajské kolo poháru škol pod záštitou Ludmily Formanové proběhlo v pátek 15.5. v Olomouci. 17 reprezentantů naší školy se utkalo s dalšími 12 soupeři na atletickém stadionu s těmi nejlepšími z celého olomouckého kraje. Jen účast mezi sportovními školami svědčila o tom, že naši žáci podávají velmi pěkné výkony a mohou se srovnávat s těmi nejlepšími. Ani v krajském kole se děti nezalekly a v silné konkurenci skončily na velmi pěkném 7.místě. Čas naší štafety se oproti okresnímu kolu zlepšil o 20 vteřin!

Všichni závodníci předvedli své nejlepší výkony a proto jim právem náleží veliká pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Rychlými nohami se mohou pochlubit tyto děti:Denisa Kulhánková, Martin Matějíček, Martin Hanzelka, Adam Heger, Barbora Kulhánková, Veronika Vilímková, Andrea Hynčicová, Jakub Pacák, Karolína Procházková, Lukáš Kučera, Martin Kučera, David Klinkovský, Roman Čech, Jitka Vybíralová, Karolína Šatánková, Karolína Miturová, Filip Frydryšek.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion