Kvě 142015
 

Jako každoročně polovina května patří dopravní soutěži.  Školní kolo pro nejmenší proběhlo v úterý za příjemného počasí. Dopravní test prověřil u dětí  znalosti z dopravy, jízda zručnosti obratnost na kole, křižovatky a dopravní značky, stejně jako výbava kola prošla u většiny na jedničku. Znalosti ze zdravovědy jsou vždy oříškem a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Pro jistotu jsme si pozvali budoucí sestřičky, které žákům zapeklitost první pomoci předvedly. S  nedočkavostí jsme čekali na vyhodnocení těch nejlepších. A jak to dopadlo? Podívejte se.

Response code is 404
Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion