Bře 012015
 

V rámci projektu Comenius nepoznáváme pouze zemi a tradice našich slovinských kamarádů, ale připomínáme si také tradice vlastní. Během významné návštěvy poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olgy Sehnalové předala paní ředitelka symbolický klíč od školy na jedno dopoledne masopustnímu průvodu. Za veselého zpěvu prošly tradiční maškary celou školou.  Nejdůležitější postava průvodu tzv. Masopust představil v každé třídě ostatní masky a popřál „hospodáři“ hodně štěstí. Za své vystoupení a tanec s Medvědem pak průvod čekalo  malé pohoštění, které si přichystaly děti se svými třídními učiteli. Program připravili žáci 5. třídy pod režijním vedením paní učitelky Pražákové.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion