Lis 252014
 

Pokud byste dnes ráno zamířili do školy, jistě by vás překvapil malý počet žáků na chodbách i ve třídách. Celý druhý stupeň a k němu ještě i pátá třída se vypravili do hranické sokolovny zjistit, jak to vypadá v Barmě.

Agentura Pohodáři nám, jak je u nich dobrým zvykem, představila Myanmar (bývalou Barmu) očima zkušeného cestovatele. Spolu s nimi jsme si mohli prohlédnout krásné pláže, vysoké hory i nádherné budhistické kláštery. Na vlastní oči jsme viděli dřevěný zvon pro  slony a místní otvírák tvořený dřevěnou destičkou a šroubem. Rozloučili jsme se plynnou barmštinou – „na shledanou“ se totiž barmsky řekne „ta dá“.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion