Říj 302014
 

Dnes se třeťáci, čtvrťáci a páťáci neučili klasicky v lavicích, ale vydali se učit do terénu. Dnešním tématem byla ochrana člověka za mimořádných událostí. A jak takové učení probíhalo? Vydali jsme se pěšky na exkurzi do čistírny odpadních vod. Zde jsme se dozvěděli, co se děje z vodou, kterou vypouštíme z našich domácností, před tím, než se může vrátit zpátky do řeky. Po zajímavé prohlídce a pořádné svačině nás čekala cesta plná úkolů z oblasti ochrany člověka i první pomoci. Dozvěděli jsme se, co je to evakuace, co patří do evakuačního zavazadla a jak se chovat v případě nebezpečí. Také jsme si vyzkoušeli, jak ošetřit nejrůznější zranění nebo jak jednoduše přepravit raněného. Pomocí buzoly jsme určili světové strany a vydali se přes Rybáře zpátky ke škole. Celý den nám svítilo sluníčko a my si užili krásný podzimní den.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion