Říj 162014
 

Úplně na závěr jsme si nechali pomyslnou třešničku na dortu – Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Za pěkného podzimního počasí jsme prošli exteriéry Valašské dědiny, paní průvodkyně nám povyprávěla o budovách i vybavení Městečka a seznámila nás s historií ozdravných pobytů v Rožnově.

Abychom se také trochu nadýchali toho zdravého vzduchu, zamířili jsme po výborném stylovém valašském obědě na Pustevny. Naštěstí nás tam dovezl autobus, jinak bychom zdolávali ten strmý kopec ještě pozítří. Nahoře jsme se podívali na trosky Libušína a z rychlého pohledu do kraje jsme usoudili, že krom zdravého vzduchu nám bude dopřáno i jiné osvěžení. Nicméně jsme statečně a rychlým krokem zamířili k soše pohanského boha Radegasta, kde nám do rozhodování o tom, zda pokračovat i ke křesťanskému monumentu, začalo pršet. A bylo rozhodnuto. Cestu zpět jsme strávili podřimováním a odpočinkem, protože večer čeká na Slovince rozloučení a balení kufrů, naše děti, snad, příprava na zítřejší vyučování.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion