Říj 092014
 

Včera jsme měli možnost navštívit vojenský prostor Libava a zhlédnout nejen statické, ale hlavně dynamické ukázky výcviku. Třeťáci, páťáci a šesťáci využili této možnosti a s dychtivostí sledovali vojáky přímo v akci. Nejvíce děti zaujala ukázka výcviku přímo v terénu. Možnost projížďky v obrněných vojenských vozidlech využili úplně všichni i pedagogové. Děti si odvezly spoustu zážitků i dojmů a především úctu a obdiv k této náročné práci.
Děkujeme vojákům za možnost zúčastnit se této akce. Podívejte se jak jsme si to užili. Krátkou ukázku videa přiložíme dodatečně.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion