Říj 082014

Již brzy ráno jsme překročili Hranice a vydali se po naučné stezce kolem propasti do Teplic. Paní učitelka Hana se opět ujala výkladu v angličtině a všichni vládnoucí angličtinou se mohli dovědět zajímavosti o tvrzi a propasti. V Teplicích jsme si pochutnali na oplatcích i kyselce a společně se sborem absolvovali prohlídku jeskyní, opět v anglickém jazyce ( z mého pohledu tam bylo mizerné osvětlení pro focení). Zpáteční cesta nás vedla přes jez a kolem letiště, ale to už se méně zdatní jedinci spíše jen vlekli. Ještěže nás v cíli čekal oběd ve školní jídelně!

Večer patřil koncertu pěveckých sborů (našeho i slovinského) v kapli sv. Barbory uvnitř hranických kasáren. O vysoké úrovni svědčí již přítomnost bývalého ambasadora ve Slovinsku pana Voznicy a vedení Města Hranice.

Zítra se těšíme do Kopřivnice, odjíždíme v 8 hodin od školy a vracíme se zpět do 16 hodiny.