Zář 242014
 

Na úterý 23. 9. se nejvíce těšili kluci a některé holky z 1. a 2. třídy. Dostali jsme totiž pozvánku SK Hranice, který ve spolupráci s fotbalovou asociací České republiky pořádal nábor do sportovních oddílů SK Hranice pod názvem „Hledáme nové hvězdičky, možná budoucí reprezentanty“.

Na hřišti byly pro děti připravené soutěže a ukázky  tréninku pod vedením dorostenců SK Hranice. Škoda jen, že nás déšť dvakrát vyhnal z hřiště a my se museli schovat na tribunu. Naštěstí jen na chvilku! Děti za své snažení dostaly nejen párek a sladkou odměnu, ale hlavně obrovskou medaili. Děti si dopoledne náramně užily, jely opravdu jen ty, které mají pohyb rády. Třeba z nich opravdu jednou budou reprezentanti.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion