Čvn 102014
 

Protože konec školního roku se kvapem blíží , my prvňáci a druháci jsme se vydali na společný výlet. Nejeli jsme daleko , ale i tak jsme se velmi těšili. Navštívili jsme Helfštýn, prohlédli jsme si mincovnu, expozici kovářských výtvorů, černou kuchyni a také jsme se porozhlédli do blízkého okolí z vyhlídkové věže.
Divadelní umění pana Prokeše a Pavlíny nás okouzlilo pohádkou O zmrzlém králi a hanáckou pověstí či legendou O Andrýskovi Z Holomóca. Samozřejmě nechyběla ani mince pro štěstí s moudrou sovou či orlicí, vyražená panem Prokešem. Posilněni svačinou z naší školní kuchyně jsme se vydali pěšky na zpáteční cestu.
Za pěkného počasí jsme měli před sebou pořádnou porci kilometrů ke škole. Všichni jsme s odhodláním vykročili a cesta rychle ubíhala. Vpořádku jsme dorazili ke škole a těšili se na odpočinek u rodičů. Sláva nazdar výletu….
Tak zase příště!

 

Response code is 404

 

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion