Čvn 022014
 

První červnový den patří dětem a letos navíc vyšel na neděli, takže nic nebránilo uspořádat oslavu mladých pěveckých talentů uvnitř zámeckého sklepení v Hranicích. Ve čtyřech kategoriích spolu zápasily budoucí hvězdy místní, národní a možná i celosvětové hudební scény. A věřte mi, boj to byl nemilosrdný. Mezi nejpoužívanější zbraně patřil sytý a správně naladěný hlas a pódiové taneční kreace. Někteří bojovníci neváhali použít oděv k odvedení pozornosti protivníků. A ti nejrafinovanější dokonce válčili za pomoci hudebních nástrojů!

Výpad střídal výpad, v rychlém sledu se měnily skladby i bojovníci, přesto celá bitva trvala úctyhodné tři a půl hodiny.

A kdo si odnesl vítěznou trofej v podobě věcných cen a možnosti zazpívat si jako předskokan hvězdám pop music?

To se dozvíte v samostatném článku, který napsala PaedDr. Alena Balódyová.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion