Kvě 242014
 

Ve čtvrtek 22. 5. jsme se vydali s žáky 6. třídy k rybníku, kde jsme s pomocí pracovních listů poznávali přírodu. Procházkou kolem rybníka jsme poznávali stromy a rostliny, hledali vodní hmyz, poslouchali a zaznamenávali zvuky ptáků. Cestou jsme viděli bruslařky na hladině vody, šídla létající nad hladinou, larvy komárů a vodních brouků. Do zvětšovacích kelímků jsme si nachytali střevlíky, pavouky a jiný hmyz. Děti si nakreslily plánek rybníka a největším zážitkem bylo pozorovat užovku s ulovenou rybou v puse. Odpoledne se nám vydařilo a všem se u vody moc líbilo:-)

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion