Kvě 202014
 

Nevíte, co znamená OVOV? Je to Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů – celostátní sportovní soutěž žáků základních škol konaná pod záštitou olympijských vítězů Romana Šebrleho a Roberta Změlíka.

Dnes 16 žáků naší školy bojovalo v okresním kole, které se konalo za podpory olympioničky Šárky Kašpárkové na hranickém atletickém stadionu. Naši sportovci změřili své síly s ostatními závodníky v šesti disciplínách – běhu na 60 m, hodu medicinbalem, trojskoku, klicích, skocích přes švihadlo po dobu 2 minut a běhu na 1000 m nebo driblingu.  Disciplíny byly náročné, ale trénink a úsilí se vyplatily. V kategorii jednotlivců získali s vysokým počtem bodů 1. místo David Šatánek, 3. místo Jana Gajdošíková a Marek Zdráhala. V kategorii družstev jsme se společně radovali z úžasného 2. místa s postupem do krajského kola. Naši školu vzorně reprezentovali V. Kuchař, J. Kňazovčík, J. Gajdošíková z 6. třídy, N. Skříčilová, T. Kučerová, K. Černá, S. Frydryšková, K. Machancová, F. Pchálek, M. Zdráhala ze 7. třídy, osmáci D. Šatánek, J. Šrom, P. Tichý, H. Hynčicová a deváťáci M. Kňazovčík a T. Voldánová. Velké poděkování patří paní učitelce Mertové a paní učitelce Pražákové za jejich nadšení a přípravu žáků na tuto sportovní akci.

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion