Kvě 122014

I děti z naší školy se přidaly ke stoleté tradici oslavy Dne matek a společně se svými učitelkami nacvičily pásmo s tancem, písněmi i dramatizací historické „love story“. U Jelena bylo opět plno, škoda jen, že Drahotuše nenabízí kulturnější prostředí. Podle všeho nepřišly jen maminky, ale i babičky, sourozenci a tatínkové, na které se s oslavou jejich dne zapomíná. Doporučuji našim zákonodárcům přejmenovat Den matek na Den rodičů, aby ani tatínci nebyli ochuzeni a mohli si plně vychutnat program, určený i jim.

Velké díky patří všem organizátorům i účinkujícím za reprezentaci naší školy a srdečné přání všem maminkám k jejich svátku.

3 komentáre na “Den matek 2014”

1. povedlo se Vám to strašně moc 🙂 ještě spoutu takových povedených akcí přeji….